İLETİŞİM BİLGİLERİ

Hastalarının Op. Dr. Serap Güralp Hakkındaki Yorumları

Yorum Ekle ...


 

Kulak Burun Boğaz sorunlarım uzun yıllardan beri var. ilk muayenem 2006 yılı ocak ayında olmuştu. Bu 6 ay sonrasında kulak ameliyatı ile devam etti. Her iki ameliyatta gayet başarılıydı. Yıl oldu 2017 yine bi burun sorunu daha ( önceki ameliyat ile ilgisi yoktu ) yine yolum Antep'den Antalya oldu. 4 Saatlik bi operasyon daha..Her ameliayatta ayrı bi başarı..Kendisine ne kadar teşekkür etsem az..Bilgisi ötesinde insanlığı,iletişimi, hastasına verdiği değer...Kendisine minnetarım :)

İbrahim Halil YİĞİT


2 gün önce burun kemiği düzeltme, sinüzit ve polip ameliyatı oldum. 20 yıldır korkudan ertelediğim bir ameliyattı. Ama şimdi harika hissediyorum. Burnumda en küçük şişme morarma ve tampon yok. Harikasınız doktor hanım teşekkürler

M. Gürkan BERKCAN


Gerçekten çok ilgili bir doktor. Ben herkese tavsiye ederim. İlgisinden dolayı minnetarız. Tek gördüğüm problem stajerlere biraz daha ilgi gösterirseniz çok seviniriz. Herşey için çok teşekkürler.

Ramazan ATEŞ


İşbu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyal, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası kapsamında sanat eseri niteliğinde olup kopyalanamaz ve kullanılamaz.
Bu sitenin mali ve manevi hakları Op. Dr. Serap Güralp aittir.